Jdi na obsah Jdi na menu

Kdo jsme?

Jsme slowfoodová kočičí kavárna/čajovna , zaměřená na chov Mainských mývalích koček. Naše chovná stanice se jmenuje CzechRoyalLynx. (pro více informací o chovné stanici http://www.czechroyallynx.estranky.cz/)

A co je to slowfood?

Jednoduše řečeno je to opak fastfoodu. Prioritou zde není ani rychlost ani cena, ale co nejvyšší kvalita a čerstvost surovin.

Většinu ingrediencí proto kupujeme ráno před otevřením a v podstatě se dá říct, že nemáme nic připraveno dopředu. Téměř vše krájíme, vaříme a připravujeme až ve chvíli, kdy si to objednáte. Na některé věci si tedy sice chvíli počkáte, ale věříme, že nebudete litovat. Mezitím si můžete pohrát s našimi kočičkami, popovídat si s přáteli či sněkým z nás rozebrat problematiku kočičích chovů nebo si u obsluhy zapůjčit omalovánky či knížku.

Co najdete v naší nabídce?

V naší nabídce najdete čerstvou výběrovou kávu pražské pražírny Doubleshot (káva není nikdy starší než pár týdnů od napražení), skvělé netradiční toasty na slano i na sladko, zákusky vlastní výroby (vyhlášený je hlavně náš cheesecake spravou vanilkou), kvalitní sypané čaje a samozřejmě i naše fresh juicy a čerstvé limonády, připravované přímoz čerstvého ovoce.

Nabídka není stálá, ale mění se podle ročního období, tak aby se dalo vařit hlavně ze sezónních potravin.

Věříme, že si zamilujete nejen naše úžasné kočičky, ale i náš zcela netradiční koncept, kterým jsme kavárnu pojali. Dobrou chuť a krásně strávené chvíle v naší kavárně vám přeje celý personál Maine Coon Coffee & Tea & Toasts.