Jdi na obsah Jdi na menu

Potřebujete aby se někdo postaral o vaše kočky u vás doma?

Už se vám někdy stalo, že jste museli zrušit návštěvu či dokonce dovolenou, protože se vám neměl kdo postarat o vaše kočičí miláčky? Nám už několikrát!!!
S kočkou to totiž není jako se psem. Kočka se mimo své obvyklé prostředí cítí ve velikém stresu. Brát kočku sebou na výlet proto není zcela doporučené (samozřejmě jsou i kočky vyjímečně fixované na své páníčky - obecně to lze říci právě o mainecoonech či sibiřských kočkách, ale stejně jako vše co se týče koček je to velice individuální).
Existují sice kočičí hotely, ale ty nenajdete v Královehradeckém kraji. Navíc kočky jsou tam stresované cizím prostředím, cizími zvířaty a mnohdy i změnou krmení.
Nejlepší co můžete udělat, je domluvit se s vaším kamarádem či někým z rodiny, že se přijde o vaše kočičky postarat přímo k vám domů. To ale nemůže každý a v delším čase to může i obtěžovat.

Pro všechny, kdo mají potíže sehnat hlídání jsme tu my. S naší kočičí smečkou žijeme už přes 3 roky a máme též registrovanou chovnou stanici koček, proto se nebojíme říci, že v rámci péče o kočky jsme skutečně profesionálové. Známe jejich nálady, chování i projevy obvyklých kočičích nemocí.

Co tedy nabízíme? Přijedeme k vám domů a společně probereme, co má vaše kočka ráda, čím jí krmíte a co má přísně zakázáno. Každý den k vám 1 či 2x (dle vaší volby) zajedeme a kočičku nakrmíme, vyměníme jí vodu, vyčistíme záchod, podáme jí léky, které musí pravidelně brát, a pochopitelně si s ní budeme hrát a mazlit se s ní. Pokud bude projevovat známky nějaké nemoci, vezmeme ji k vašemu veterináři. A dokonce uklidíme, co mezi jednotlivými návštěvami stihne napáchat  Dobu návštěvy časově neomezujeme, hlavní pro nás je, aby byla kočka v pořádku a aby o ní bylo pořádně postaráno.
Po každé návštěvě vám pošleme SMS, MMS či email, abyste věděli, že je o kočičku řádně postaráno.

Jako určité rozšíření služeb vám můžeme i vybrat poštovní schránku a zaslat seznam pošty, zalít květiny či poskytnout péči o vaše další mazlíčky (krom psů).

Prozatím pouze v Hradci Králové v dojezdu MHD, později snad náš okruh rozšíříme.
Základní péči nabízíme za 199,- za návštěvu. Je pak jen na vás, kolikrát za den budete chtít, abychom se zastavili (při více než 1 návštěvě bude cena za návštěvu nižší).

Nabízíme i další služby (příprava na kočičí výstavy, pomoc s výcvikem, nebo si prostě jen nevíte rady s péčí, nebojte se zeptat)

Pokud máte o tuto službu zájem už, stačí nám pouze napsat zprávu nebo zavolat do kavárny